Nordvestguiden

×

Endre sted
eller Bla steder

Generelt

MØRETAKST AS




MØRETAKST AS



Firma beskrivelse

Mørretakst DA er et selskap som driver et kontorfellesskap for selvstendige/frittstående takstmenn på Sunnmøre. Vi er nå 6 selvstendige takstmenn tilknyttet Møretakst AS, og dermed den stå¸rste sammenslutning av rene takstmenn på Sunnmøre. Dette for å skape et tyngre fagmiljø og dermed øke kompetansen blant takstmenn. Videre vil vi gjennom dette opplegget sikre våre faste oppdragsgivere et kvalitetsprodukt levert innenfor tilfredsstillende leveringsfrister.

Vi holder til i  Breivika Industriveg 35 b , 6018 Ålesund

 

 
Takstmenn:

Sverre Asprem
sverre@moretakst.no    tlf 975 90 660

Halvard Godø
halvard@moretakst.no   tlf 473 06 811


Frode Mauren frode@moretakst.no       tlf 922 36 850

Steinar Ã…kre
steinar@moretakst.no   tlf 926 17 024

Roger Birkeland
roger@moretakst.no   tlf 901 34 242

Stig Vatne stig@moretakst.no               tlf 919 91 555

 

Produkter og Tjenester

Gjennom vårt avdelingskontor i Vetlegrenda på Bjorli vil vi kunne betjene Bjorli-markedet på samme mÃ¥te som resten av Sunnmøre.

Organisasjonsnummer:: 815295722
Firmanavn: MØRETAKST AS
Firma e-post: frode@moretakst.no
Land: Norge
Mobil: 92236850
Telefon: 400 04 180
Adresse: Breivika Industriveg 35B
Sted: ÅLESUND

Åpningstider

Åpningstider: Mandag 8.00 - 17.00
Tirsdag 8.00 - 17.00
Onsdag 8.00 - 17.00
Torsdag 8.00 - 17.00
Fredag 8.00 - 17.00

Kontakt Firma

Firmanavn: MØRETAKST AS

Send forespørsel til Firma


Kort beskrivelse om skjema

Sikkerhet

captchaVennligst legg inn bokstavene du ser på bildet.
Klikk på bildet for å tegne.


Denne skjema tilgjengelig til alle firma